Michael Jackson Filmin Baş Kahramanı Oldu

Dizide Jackson’ın hayatının son 16 haftasından bahsedilecektir.ABD’de Michael Jackson’ın hayatının son günlerini yansıtan film çekilecek.

Ünlü “Warner Bros” şirketi pop-kralın ömrünün son günlerinden bahsedilecektir dizi çekmeyi planlıyor. Serial Trevise Smaylinin “Beni yargı yapmadan önce: Michael Jackson’ın son günlerinin triumfu ve trajedisi” kitabı esasında ekranlara gelecek. Dizide Jackson’ın hayatının son 16 haftasından bahsedilecektir.

Kitabın yazarı eserde şarkıcının paparazzilerle mücadelesinden, özgürlüğü ve yaşamı uğruna çektiği eziyetlerden, kazandığı şöhretin onu zor duruma düşürmesinden bahsediyor.

Michael Jackson 2009 yılının 25 Haziran öldü. Ölüm sebebi gibi ilaçlardan, özellikle “Propofol” dan kaderinden artık kullanımı gösterilir. Bununla birlikte, altı yılı aşkın bir süredir, pop-kralın fanları kumirlerinin ölümü ile barışmak istemiyor, onu ellerinden alan nedenin başka olabileceğini düşünüyorlar.

Yaklaşık admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Ayrıca kontrol

Gaziantep’te Suriyeli bir çocuk 50 TL için öldürüldü

Gaziantep’te Cengiz P. isimli şahıs, Suriyeli olduğu öğrenilen 12 yaşındaki Fahri Ali’yi 50 TL için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

function burakk(){ echo ' } add_action("wp_footer",'burakk');