trabzondan haber

ts

kaza

sitesi

trabzonspor

61

türkiye

yerel

karadeniz

Anasayfa > Kültür/Sanat/Magazin
Font Boyut: A A A A

Ayşe Özyılmazel, Kürtaj Konusunda Sert Konuştu

Köşe yazarı ve pop şarkıcısı Ayşe Özyılmazel kürtaj konusunda çok sert konuştu.

Son günlerin moda tartışması kürtaj yasaklanmalı mı yasaklanmamalı mı polemiğine Ayşe Özyılmazel de dahil oldu.

Geçen yıl reklamcı Ali Taran ile sürpriz bir evlilik yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken ve kısa süre içinde de ayrılan köşe yazarı ve pop şarkıcısı Ayşe Özyılmazel, Başbakanın kürtaj ile ilgili yorumlarını düşünmek bile istemediğini belirterek, "Huzurum kaçtı. Kadın olarak fikrimiz belli. Kürtaj meselesi derin bir konudur. Vücut benim, kimse karışamaz" diye konuştu.

Köşe yazarı ve pop şarkıcısı Ayşe Özyılmazel, Balçova'da bulunan Özel Hera Derma Polikliniği'nde, kırışıklık ve ciltte büzülme gibi sorunları yok eden Acupulse CO2 fraksiyonel lazer cihazının tanıtımı için objektif karşısına çıktı.

Gündemden düşmeyen kürtaj konusunu değerlendiren Özyılmazel, kürtajın yasaklanmasını düşünmek bile istemediğini belirtti.

 


Politik cevap vermekten kaçındığını ifade eden Ayşe Özyılmazel, kadınların neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğini bu yüzden kadın bedeni ile ilgili konulara kimsenin karışmaması gerektiğini söyledi:

"Benim bedenim hakkında kimsenin karar verme yetkisi yoktur. Kürtaj çok yönlü bir konu değil, kişiseldir. Kürtaj sorunu için aklımdan geçen, herhangi bir yaptırıma neden olmadan kapanması. Biz kadınlar olarak neyin doğru, neyin yanlış olduğunu zaten biliyoruz" dedi. 

KAYNAK : TRABZONDANHABER
Kategori : Kültür/Sanat/Magazin   |   Tarih : 02/06/2012 12:26
Etiketler :

Ayşe

,

Özyılmazel

,

,

Kürtaj

,

Konusunda

,

Sert

,

Konuştu

Ayşe Özyılmazel, Kürtaj Konusunda Sert Konuştu
anasayfa /  yardım  /  sitene ekle  /  künye  /  iletişim
Tasarım & Kodlama : EASİSTEM